Preloader

Munkatársat keresek
Költöztető, bútorszállító rakodó
pozicióba.

Főbb feladatok:

  • Bútorok, ingóságok rakodása
  • Bútorok szét- összeszerelése
  • Gépkocsi kísérés

Ingóságok költöztetése illetve rakodása belföldön és külföldön egyaránt, miskolci telephellyel. Bútorok, nagyobb háztartási gépek házhozszállítása miskolci üzletekből.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kedves, jó megjelenésű, munkájára igényes munkatársat keresek!

  • Jó fizikai állapot
  • Miskolci lakhely
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Igényesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Alkalmazkodó képesség
  • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Költöztetésben, bútormozgatásban szerzett tapasztalat
  • Bútorszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálok:

  • Fizetés: Naponta történik az elszámolás a munkaórák után.
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, klímás, minden szükséges munkaeszközzel felszerelt gépjármű
Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével, vagy a +36(20)352-0550-es telefonszámon lehetséges.